PASTUSZKOWO

  

Witamy w Pastuszkowie!

   

Gospodarstwo mieści się w okolicach Płocka, położone jest na skraju lasu, wśród łąk. Jest tu spokój i przestrzeń, czas płynie wolniej – coś, czego w mieście brak. Psy mają możliwość swobodnej zabawy a także spełniania się podczas pracy na farmie.W dzisiejszym zanieczyszczonym świecie, życie na wsi daje możliwość oddychania świeżym powietrzem (w okolicy nie ma przemysłu) i spożywania świeżego pokarmu.

Od kilku lat organizujemy warsztaty i obozy pasterskie. Można też przyjechać na trening indywidualny. Osobom uczestniczącym w treningach, warsztatach i zawodach oferujemy miejsca noclegowe w dwóch pokojach: 5-cio i 3-osobowym, jest też możliwość rozbicia namiotu (łazienka i toaleta w domu).
Jeśli chodzi o wyżywienie to możliwy jest pełen dostęp do kuchni (własna lodówka dla gości) bądź stołowanie się razem z gospodarzami.
Czworonożni przyjaciele mogą nocować w domu bądź w klatkach w stodole.

Nasi goście oprócz nauki pasienia mogą czynnie uczestniczyć w życiu gospodarskim: dojenie kóz, karmienie owiec i kóz, podbieranie jajek kurom;). 

Na miejscu można również kupić jajeczka, mleko kozie, twaróg kozi, sery podpuszczkowe "kozipki z Pastuszkowa" oraz brojlery kurze, gęsie, króliki czy też (po wcześniejszym zamówieniu) jagnięcinę.

Serdecznie zapraszamy!

  

Nasza okolica w kadrze:

  

design by Sherin