- zawody JD

3.10.2020, 3/4 miejsce  IHT TS3

 FCI

Chróścina Opolska, 85/100pkt, ocena: bardzo dobra, sędzia: Sarka Gavendová(Czechy)

07.09.2019 1/3 miejsce IHT TS3

FCI Chróścina Opolska, 94/100pkt, ocena  doskonała, CAT,  sędzia: Horst Ludwig(Niemcy) i Tomasz Pecold

01.09.2019 1/4 miejsce IHT TS3

FCI Natolin, 86/100pkt, ocena bardzo dobra, CAT,  sędzia: Zuzana Černá (Czechy)

25.08.2019 I miejsce IHT TS3

FCI Martinkovice(Czechy), 86/100pkt, ocena bardzo dobra, CACITR, CACT,  sędzia: Miroslav Koško (Czechy)

17.08.2019 1/15 miejsce IHT TS3

FCI Jesionka, 98/100pkt, ocena doskonała, CAT,  sędzia: Árkosi József (Węgry)

15.08.2019, 1/14 miejsce  IHT TS3

 FCI

Jesionka, 98/100pkt, ocena doskonała, CACITR, CAT,  sędzia: Árkosi József (Węgry)

26.05.2019 HRD3-s

AHBA Jesionka, 86/100pkt,  sędzia: Karolina Walczak

30.06.2019 I miejsce IHT TS3

FCI Szekesfehervar (Węgry), 92/100pkt, ocena  doskonała, CACITR, CACTR,  sędzia: Beatrix Belenyi (Węgry)

19.05.2019 II miejsce IHT TS3

FCI Tene(Czechy), 90/100pkt, ocena doskonała, resCACITR, CACT,  sędzia: Manfed Voigt (Niemcy)

18.08.2018 I miejsce IHT TS3

FCI Martinkovice(Czechy), 91/100pkt, ocena doskonała, CACITR, CACT,  sędzia: Gabriela Patko(Węgry)

4.08.2018 II miejsce, HRD3-s

AHBA Sierzchów, 126,5/140pkt,  sędzia: Linda Rorem (USA)

6.05.2018 I miejsce IHT TS3

FCI Szekesfehervar(Węgry), 93,5/100pkt, ocena doskonała, CACT,  sędzia: Henri Cornier (Francja), 93/100pkt, ocena doskonała,  sędzia: Gabriela Patko(Węgry)

5.05.2018

Open Trial Szekesfehervar(Węgry), 132/150pkt, ocena doskonała, sędzia: Gabriela Patko(Węgry)

5.05.2018

Open Trial Szekesfehervar(Węgry), 137,5/150pkt, ocena doskonała, sędzia: Henri Cornier (Francja)

4.05.2018

Open Trial Szekesfehervar(Węgry), 127/150pkt, ocena doskonała, sędzia: Gabriela Patko(Węgry)

4.05.2018

Open Trial Szekesfehervar(Węgry), 117/150pkt, ocena bardzo dobra, sędzia: Henri Cornier(Francja)

3.09.2017 II miejsce IHT TS3

FCI Champagne(Szwajcaria), 134,5/150pkt, ocena doskonała, resCACITR, resCACT,  sędzia: Charles Metenier(Francja)

2.09.2017 IV miejsce IHT TS3

FCI Champagne(Szwajcaria), 120/150pkt, ocena doskonała,  sędzia: Steve Jaunin (Szwajcaria)

27.08.2017 I miejsce niv1

IRO Villars Burquin(Szwajcaria), 73/75pkt, ocena doskonała, sędzia: Henri Cornier (Francja)

7.05.2017 I miejsce  IHT TS3

FCI

Székesfehérvár(Węgry), 135/150pkt, ocena: doskonała, CACITR, CACTR, sędzia: sędzia: Zuzana Cerna (Czechy)

16.04.2017 I miejsce  IHT TS3

FCI

Groede (Holandia), 121/150pkt, ocena: doskonała, CACITR, sędzia: Andre Roller (Niemcy)

15.04.2017 IV miejsce  IHT TS2

FCI

Groede (Holandia), 74/100pkt, ocena: bardzo dobra, sędzia: Andre Roller (Niemcy)

30.10.2016 II miejsce  IHT TS2

FCI

Nacesice (Czechy), 88/100pkt, ocena: doskonała, sędzia: Philippe Heintz (Francja)

04.09.2016 I miejsce  IHT TS2

FCI

Martinkovice (Czechy), 93/100pkt, ocena: doskonała, sędzia: Jouko Siitonen (Finlandia)

23.07.2016 II miejsce  IHT TS1

v-ce Mistrz Polski'2016 w Stylu Tradycyjnym

FCI

Wola Wereszczyńska, 69/75pkt, ocena: doskonała, sędzia: Bożena Czempas-Chowaniec

15.05.2016 III miejsce  IHT TS1

FCI

Valpuiseaux (Francja), 73/75pkt, ocena: doskonała, sędzia: Perre Legatte (Francja)

12.05.2016 zaliczony CACCBT

Francja Valpuiseaux (Francja), sędzia: Perre Legatte (Francja)

25.10.2015 I miejsce  IHT TS1

FCI Nacesice(Czechy), 73/75pkt, ocena: doskonała, sędzia: Petra Capkova (Czechy)

24.20.2015 HWT

FCI Nacesice (Czechy), 94/100pkt, ocena doskonała, sędzia: Miroslav Vostrez (Czechy)
design by Sherin